08.09.2012 15:00

Nulová Šanca 12:0 Hi-Fi / BB Aqex

G: 4 P. Daubner, 3 I. Majer, 2 M. Rýs, M. Badinský, P. Dobrota, J. Daubner

ČK: R. Saksa (Hi-Fi / BB Aqex)

Zostava Nulovej Šanca: M. Lapiň - P. Dobrota, P. Daubner, M. Badinský - M. Rýs, I. Majer, J. Daubner

__________________________________________________________________________________________

V 2. dole narazila Nulová Šanca na doposiaľ neznámeho súpera, hoci s Hi-Fi odohrala v minule sezóne jeden zápas keď vyhrala 5:2, no po spojené Hi-Fi s BB Aqex ich čakala veľká neznáma. Od úvodných minút však Nulová Šanca dominovala a to v defenzíve ale hlavne v ofenzíve, keď si hneď na začiatku vypracovala množstvo pološancí. Streleckú smolu sa podarilo pretrhnúť Patrikovi Daubnerovi, keď ako správny kapitán, v momente keď sa nedarí zobral na seba a strelou špicom skóroval. Hi-Fi sa snažilo hneď o odpoveď, no neúspešne. Nulová Šanca dlho držala loptu a po takzvanej "uspávanke" pridala ďalší gól presadil sa Rýs. Do polčasu rozvlnilli sieť ešte svojím druhým bólom Daubner Patrik a Majer uzavrel na polčasových 4:0.

Druhý polčas sa odohral v pokojnom duchu a Nulová Šanca si z chuti zastrielala. Keď po strele Badinského na bránkovej čiare loptu rukou chytil hráč Hi-Fi Saska uvidel červenú kartu. Na biely bod si loptu postavil Ján Daubner a nekompromisnou strelou špicom pod brvno skóroval. Za zmienku stojí, že Ján Daubner do momentu pokutového kopu nebol na ihrisku, a ani po penalte. Z množstva šancí tak pridali góly v 2. polčase dvakrát Patrik Daubner, dvakrát Majer, Rás, Dobrota a aj smoliar zápasu Badinský, ktorý až na svoj tretí pokus trafil odkrytú bránu súpera. Tri body zo zápasu tešia o to viacej, že Nulová Šanca neinkasovala!